Katalog

Detaily záznamu

Vyhledávání v kataloguStarozákonní Júdit : absolventská práce : čím může být inspirací pro dnešní ženu? / Jana Havlová ; vedoucí práce Ladislav Heryán

Havlová, Jana (Autor). Heryán, Ladislav (Vedoucí diplomové nebo disertační práce). Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická (Další autor).

Dostupné elektronické zdroje

Exempláře k vypůjčení

  • Dostupné pro výpůjčku: 1 z 1 exemplářů (Katalog Evergreen)
  • Dostupné pro výpůjčku: 1 z 1 exemplářů (Jabok) (Zobrazit)

Počet rezervací:

0 (na celkový počet 1 exemplářů)

Knihovna/pobočka Signatura / Poznámky k exemplářům Čárový kód Umístění Status K vrácení dne
Knihovna Jabok ABP-2376 424480042318 Absolventské práce Pouze prezenčně -

Detaily záznamu

  • Fyzický popis: 43 stran : přílohy ; 31 cm

Údaje o obsahu

Poznámka ke kvalifikační práci:
Absolventská práce (Dis.), Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická, 2019
Poznámka o bibliografii apod.:
Obsahuje bibliografii
Souhrn apod.:
Ve své absolventské práci s názvem „Starozákonní Júdit – Čím může být inspirací pro dnešní ženu?“ se snažím studiem jednotlivých témat týkajících se této tématiky dojít k odpovědi na otázku v tomto názvu, kterou jsem si na začátku položila. Témata jdou v práci za sebou od nejobecnějšího (kapitoly o apokryfech a knize Júdit obecně) ke konkrétnějším (např. povaha a motivace Júdit). Témata, která jsou v práci obsažena, vytváří ucelený pohled na knihu Júdit a především na její hlavní postavu – vdovu Júdit. Tímto způsobem se postupně dostávám ke kýžené odpovědi. Prostřednictvím tohoto studia a rozhovorů s lidmi v jejím okolí jsem zjistila, že odpověď na předem položenou otázku může být velmi subjektivní. Proto zde předkládám mimo jiné i názory různých lidí (i svůj) a dávám čtenářům podněty k zamyšlení a inspiraci na základě Juditina příběhu. Metody, které jsem během zpracovávání práce použila, jsou studium literatury (Bible, odborná literatura a články) a dotazování.
Téma: Bible apokryfy víra odvaha
Žánr: absolventské práce

Doplňkové zdroje