Katalog

Detaily záznamu

Vyhledávání v katalogu


Výsledky vyhledávání Zobrazeno 1. záznam z 207

Muzikoterapie pro seniory : absolventská práce

Burešová, Lucie (Autor). Zajícová, Jana (Vedoucí diplomové nebo disertační práce). Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická (Další autor).

Dostupné elektronické zdroje

Exempláře k vypůjčení

  • Dostupné pro výpůjčku: 1 z 1 exemplářů (Katalog Evergreen)

Počet rezervací:

0 (na celkový počet 1 exemplářů)

Knihovna/pobočka Signatura / Poznámky k exemplářům Čárový kód Umístění Status K vrácení dne
Knihovna Jabok ABP-2467 424480045556 Absolventské práce Pouze prezenčně -

Detaily záznamu

  • Fyzický popis: 56 stran : 1 příloha ; 31 cm
    regular print
    print

Údaje o obsahu

Poznámka ke kvalifikační práci: Absolventská práce (Dis.), Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická, 2022
Poznámka o bibliografii apod.: Obsahuje bibliografii
Souhrn apod.: Anotace Ve své práci se zabývám vytvořením různých muzikoterapeutických programů pro seniory, s různými cíli a technikami práce. Práce může sloužit k inspiraci pro další programy, ne však jako konkrétní návod. Každá skupina je jiná a program je nutno podle toho změnit. Obsahem teoretické části je charakteristika muzikoterapie, její definice, druhy, metody, struktura a vliv muzikoterapie na člověka obecně. Dále se zde vymezuje pojem senior, možné odlišnosti od jiných skupin klientů a specifiky využití muzikoterapie pro seniory. V praktické části jsou popsány čtyři konkrétní muzikoterapeutické lekce pro seniory, které byly vytvořeny pro otevřenou skupinu seniorů z denního stacionář Horizont. Lekce byly vícekrát vyzkoušeny s různými skupinami. Na konci každého programu je uvedena reflexe klientů a sebereflexe autorky. Z toho potom vychází závěrečné hodnocení, jak je který program vhodný pro konkrétní skupinu.
Téma: muzikoterapie hudba senioři
Žánr: absolventské práce
Výsledky vyhledávání Zobrazeno 1. záznam z 207

Doplňkové zdroje